Co jsou pohybové šrouby a kde je lze použít ve strojírenství?

Pohybové šrouby a k nim často používané matice jsou běžně používány pro převod rotačního pohybu na lineární. Jestliže je od nich požadována velká přesnost a dlouhá životnost, je třeba zvolit vhodný profil šroubu a materiál pro šroub a matici. Konstrukčním uspořádáním lze omezit mechanické vůle a zvýšit tuhost zařízení.

 

Číst dál: Co jsou pohybové šrouby a kde je lze použít ve strojírenství?

Na kolik vyjde nová střecha? Plechová střešní krytina Maslen vás ohromí nejen cenou

Výstavba nové střechy je dlouhá, náročná a nákladná. Jen si představte, kolik byste utratili za střešní tašky samotné? Poté byste ji museli položit, což v současných letních teplotách je problematičtější, než se zdá, ale hlavně je to zdlouhavé. S plechovou střešní krytinou od Maslen tyto starosti můžete hodit za hlavu.

Plechová střešní krytina ceník

Číst dál: Na kolik vyjde nová střecha? Plechová střešní krytina Maslen vás ohromí nejen cenou

UPRAV SVŮJ ŠATNÍK POMOCÍ OBLEČENÍ FOX

Změň pravidla Streetwearu!

Inovátor Streetwearu

FOX RACING je vedoucí inovátor v motokrosovém průmyslu. Je to díky tomu, že obléká ty nejlepší z nejlepších jezdců. Díky své filosofii sportovního designu, FOX RACING expandoval svou aktivitu a produkty do MTB a BMX. Nevšední design oblečení je milovaný jak profesionály tohoto sportu, tak entuziasty a fanoušky. Proto oblečení FOX je inspirováno moto scénou a dostupné pro muže i ženy.

Číst dál: UPRAV SVŮJ ŠATNÍK POMOCÍ OBLEČENÍ FOX

Dárek pro kuřáka – co potěší a pobaví zároveň?

Koupit dárek pro kuřáka, pokud člověk sám nekouří může být tak trochu oříšek, ale na druhou stranu ani žádná věda. Existuje hned několik tipů, co vybrat jako dárek pro kuřáka. Klasický zapalovač může znít jako nuda, ale s gravírováním nebo vtipným obrázkem dokáže nadchnout. Navíc každý kuřák nemá zapalovačů nikdy dostatek, jelikož mizí doslova rychlostí blesku, když se sejde najednou více kuřáků. Až doma pak zjistí, že je bez zapalovače. Jednoduše zapalovač půjčí a častokrát už daný člověk zapalovač automaticky hodí do kapsy i nechtěně. Ale tento tip na dárek pro kuřáka není jediný, který vám článek nabídne. Nechejte se inspirovat a překvapte super dárkem.

Číst dál: Dárek pro kuřáka – co potěší a pobaví zároveň?

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4