UPRAV SVŮJ ŠATNÍK POMOCÍ OBLEČENÍ FOX

Změň pravidla Streetwearu!

Inovátor Streetwearu

FOX RACING je vedoucí inovátor v motokrosovém průmyslu. Je to díky tomu, že obléká ty nejlepší z nejlepších jezdců. Díky své filosofii sportovního designu, FOX RACING expandoval svou aktivitu a produkty do MTB a BMX. Nevšední design oblečení je milovaný jak profesionály tohoto sportu, tak entuziasty a fanoušky. Proto oblečení FOX je inspirováno moto scénou a dostupné pro muže i ženy.

Katalyzátor slávy oblečení FOX

Během série, jezdci týmu Moto-X Fox měli vybavení, které bylo výrazně červené, žluté a oranžové. To se stalo okamžitým hitem mezi fanoušky. Oblečení se stalo katalyzátorem, který vzplanul povědomí značky a navždy změnil vzhled motokrosového odívání. Následující léta později a dalších 40 národních šampionátů motokrosu a super motokrosu - FOX RACING se stal světovou špičkou, kterou dnes nalezneme v motokrosu.

Kvalita oblečení FOX je na prvním místě

Technologie Drirelease® umožňuje tvému oblečení FOX schnout až čtyřikrát rychleji než běžnému bavlněnému tričku. Přitom oblečení se nesepírá, neztrácí svůj tvar, disponuje funkcí odvodu potu a má přidanou ochranu proti zápachu pro ty nejextrémnější podmínky. Oblečení FOX navíc disponuje jemnými a trvanlivými potisky.

Pro muže

Unikátní outer wear pro muže. Oblečení nabízí od klasických triček až po doplňující části jako jsou čepice a kšiltovky. Oslň své přátele například FOX Tournament Camo Tech Tee, které je postavené na technologii Drirelease® a doplň ho kulichem FOX Streamline Beanie.

Pro ženy

Kvalitní střih a pohodlí oblečení FOX je jednou z našich priorit. Vyšvihni se například Fox Overhaul Pullover Hoodie, kterou už nebudeš chtít sundat a doplň ji stylovými Fox Full Swing Jogger.

Doplňky

Zazáři kvalitními opasky, peněženkou, batohem nebo i deštníkem. Doplňky oblečení FOX ti hodí upgrade na tvůj lifestylový gear. Vydej se na cesty s batohem Fox Overkill 180 Backpack, se kterým tě nikdo nepřehlídne nebo obohať své kalhoty opaskem Fox Core Belt.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4