Dárek pro kuřáka – co potěší a pobaví zároveň?

Koupit dárek pro kuřáka, pokud člověk sám nekouří může být tak trochu oříšek, ale na druhou stranu ani žádná věda. Existuje hned několik tipů, co vybrat jako dárek pro kuřáka. Klasický zapalovač může znít jako nuda, ale s gravírováním nebo vtipným obrázkem dokáže nadchnout. Navíc každý kuřák nemá zapalovačů nikdy dostatek, jelikož mizí doslova rychlostí blesku, když se sejde najednou více kuřáků. Až doma pak zjistí, že je bez zapalovače. Jednoduše zapalovač půjčí a častokrát už daný člověk zapalovač automaticky hodí do kapsy i nechtěně. Ale tento tip na dárek pro kuřáka není jediný, který vám článek nabídne. Nechejte se inspirovat a překvapte super dárkem.

Zapalovače s gravírováním se jen tak neztratí

Výše zmíněným zapalovačem opravdu nic nezkazíte. Avšak můžete díky němu i velmi mile překvapit, pokud se zaměříte na jeho obal a vzhled. Originální obrázek šitý obdarovanému na míru, který dokáže ještě navíc pobavit je to, po čem byste rozhodně měli sáhnout. Zamyslete se nad tím, jaký daný člověk je, co má rád a co vás například spojuje.

Pokud existuje nějaká vaše společná věta, vtip nebo vzpomínka, s pomocí gravírování se dá přenést na zapalovač, dárek pro kuřáka. Gravírování nabízí trvalé označení díky laseru a nedojde tak k znehodnocení po nějaké chvíli. Fantazii se meze nekladou. Lze vytvořit nějaký vzkaz, přání nebo jmenné označení, aby všichni věděli, komu patří. Pokud koupit zapalovač například na benzín, nezapomeňte přibalit i přímo benzín do zapalovačů.

Stylový dárek pro kuřáka? Sáhněte po stylovém obalu na cigarety

K super zapalovači se hodí i super pouzdro. Třeba zrovna takové kožené pouzdro značky Zippo vypadá stylově. Chybu ani neuděláte, pokud sáhnete po tabatěrce. Ta se dá koupit také v různých možných provedeních, barvách, s obrázkem i bez. Navíc zařídit gravírováni by ani zde neměl být problém. Většina e-shopů prodávající dárky pro kuřáky ve většině případech nabízí i ono zmíněné gravírování. 

Kapesní popelník

Další výbornou vychytávku, kterou lze překvapit a třeba i pobavit, je kapesní popelník. Jeho malé rozměry nabízí snadný přenos a člověk ho může mít u sebe kdykoliv a kdekoliv. Otevírá se automaticky po stisknutí tlačítka. Je uzavřen díky západky, a tak se vám nestane, že by se v kapse vysypal. Vzhledem ke klíčence jej lze připnut na klíče, poutko a mít ho po ruce. I zde se dá zapojit gravírování a ozvláštnit tak takový dárek pro nejednoho kuřáka.

Další skvělý tip - malý ohřívač rukou 

K dárku pro kuřáka se dá připojit i malý kapesní ohřívač rukou, který zvládne náročné podmínky. Celý princip ohřívače probíhá jako chemická reakce bez hoření plamene. Po zahřátí ohřívače se vloží do látkového pouzdra, které ochrání lidské tělo před vysokou teplotou. Následně jen můžete vložit například do spacáku v chladnějších měsících nebo jen do rukavice a užívat si příjemný pocit tepla v zimních měsících. Na trhu jsou nabízeny různé varianty. Pro příklad kvalitně provedený ohřívač rukou Zippo, která po naplnění benzínem vydrží až 12 hodin se v dárkovém košíku budu hodit jako dárek pro kuřáka, ale na druhou stranu klidně i pro nekuřáka.

Teď v závěru už určitě víte, co by se mohlo hodit koupit jako dárek pro kuřáka. Nejideálnější je vzít všechny tipy a hodit je do dárkového balení. Všechno dohromady k sobě pasuje a dává smysl. A nejednoho kuřáka rozhodně potěší a zásobí aspoň na nějakou chvíli nebo třeba kouření cigaret povznese zase na jinou ligu. A třeba se díky vtipného textu na zapalovači bude smát pokaždé, co ho vytáhne z kapsy navíc v tom nejstylovějším pouzdře široko daleko, které dostal zrovna od vás. Vymyslet dárek pro kuřáka rozhodně nemusí být složité, ale to už bylo přeci jen zmíněno hned na začátku. Tak směle do toho.

 

Další článek: v čem se liší nová Opel Mokka od předchůdce

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4