Na kolik vyjde nová střecha? Plechová střešní krytina Maslen vás ohromí nejen cenou

Výstavba nové střechy je dlouhá, náročná a nákladná. Jen si představte, kolik byste utratili za střešní tašky samotné? Poté byste ji museli položit, což v současných letních teplotách je problematičtější, než se zdá, ale hlavně je to zdlouhavé. S plechovou střešní krytinou od Maslen tyto starosti můžete hodit za hlavu.

Plechová střešní krytina ceník

Zásady pro objednání materiálu

Krok za krokem si vysvětlíme, jaké jsou největší zásady, abyste si mohli objednat vámi vysněnou plechovou střechu. Krokem číslo 1 bude změřit si dané parametry a jejich podmínky a ty poté aplikovat na ceník plechové střešní krytiny. Není přece jen střecha jako střecha a je důležité znát její rozměry. Je také rozdíl, zda-li chcete pokrýt plechovou střešní krytinu zahradní domek nebo starší dům, ve kterém bydlíte. I zde se aplikují rozdíly a limity. V každém případě se může nejen lišit varianta, kterou použijete a rozměry, ale s tím jde i cena samotná. Nejdůležitějším a nejzásadnějším krokem je tedy v prvním bodě znát rozměry odpovídající požadavkům.

TIP: Po střeše můžete prohlédnout ceník aktuální trendujicích zatemňovacích rolet do oken

Střešní krytina a její povrchová úprava

Dalšími faktory je také výběr samotného materiálu a jeho povrchové úpravy. Tento faktor má taktéž vliv na cenu. Veškeré údaje jsou rozepsané v plechová střešní krytina ceník. Dalším faktorem je právě povrchová úpravo, konkrétně pozinkování pozinkování materiálu plechové střešní krytiny. Plechová střešní krytina ceník vám ukáže, kolik by taková úprava stála. Je důležité pracovat s fakty jako cena a výkon. V potaz musí být také bráno, zdali chcete materiál buďto lesklý nebo matný. HAB50 MAT 30-R je takovou tou zlatou střední cestou z hlediska ceny, výkonu a vzhledu. Proto doporučujeme tuto variantu.

Barevné spektrum

Ceník plechové střešní krytiny vám ukáže nejen výběr materiálu a variant, ale také barevných schémat. Je možné tak vybrat až z 10 barevných variant. Od stříbrné, přes klasickou červenou, cihlově červenou až po třeba tmavě zelenou či černou. Barevné varianty jsou označeny slovem “RAL” a kódem barvy.

Varianty výběru

Plechová střešní krytina od výrobce Maslen má několik svých variant, které jsou k dostání k objednání a rozepsané v ceníku. Údaje jsou v ceníku vypsané nejen cenou, ale i atributy a rozměry jednotlivých variant a ocenění na metr čtvereční. Vyberte si například variantu “GALA”, která imituje tradičnější střešní krytí. Nebo varianta “SYMETRA 15”, která kombinuje to nejlepší ze světa klasického designu společně s originálními, moderními prvky.

Doplňkové zboží

Nesmí se zapomínat i na doplňkové zboží, které je zmíněné v ceníku. Každá střecha by měla být doplněna těmito drobnostmi, které však mohou vyvarovat několik problémů. Například rozražeče sněhových zábran či samotná spojka roury, ačkoliv drobné detailní prvky hrají velkou roli pro zcela funkční zabezpečení střechy, které naleznete v plechová střešní krytina ceník.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4