Proč si vybrat zatemňovací rolety Plissé? A jak je namontovat?

Zatemňovací rolety zpříjemňují náš život jak přes den, tak i v noci. Tato praktická pomůcka umí víc než jen stínit. Více informací se dozvíte v našem článku.

Co jsou to zatemňující rolety

Tento typ rolet je vyroben ze zatemňujících tkanin, aby dosahovaly co největší zastínění. Většina látek, ze kterých jsou plissé rolety vyráběny, jsou jednovrstvé s viditelnými provázky. Roleta nebývá však z obou stran stejné barvy. Z vnitřní strany je látka ve vybraném odstínu, například bordó nebo krémová a z vnější strany je barva rolety bílá. 

Jaké jsou benefity zatemňovacích rolet plissé

Určitě jste zažili situaci, kdy vás ráno vzbudilo svítící slunce, ale vy jste ještě chtěli dál spát. Nebo při sledování vašeho oblíbeného filmu vám slunce svítilo na obrazovku a narušilo to tak celou atmosféru filmu. Proto je vhodná plissé roleta do oken. Zabraňuje nejen průniku světla do místnosti, ale například přes horké letní dny chrání místnost před oteplováním. Můžeme také zmínit jednu z mnoha výhod, které tyto rolety nabízejí a tím je i lehký zvukový izolační účinek. 

Instalace plissé rolet

Součástí balení by měly být komponenty pro zavěšení rolety. Velkou výhodou v instalaci těchto rolet je, že samotná instalace se obejde bez vrtání. Jako první je potřeba složit hák, kterým se roleta zachytí k oknu. Po složení dle návodu v balení se nasune připravený hák na rám okna a zafixuje se zacvaknutím. Toto zopakujte se všemi čtyřmi háky. Poté se už jen do nainstalovaných háku zasunou dílky se šňůrkami (zkontrolujte, že šňůrky nejsou zamotané) a máte hotovo! Podrobnější video návod si můžete prohlédnout v sekci webu zebra-shop.

 

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4