Potřeby pro barbery shopy, které vám nesmí do začátku chybět

Sníte nebo uvažujete o otevření vlastního barber shopu přesně podle vašich představ, ale nevíte, co vše je pro jeho otevření potřeba pořídit? Jste vášnivý příznivec péče o vousy, který chce mít profesionální produkty u sebe doma? Přinášíme vám článek se 7 tipy na potřeby pro barber shopy, které by v žádném shopu ani u žádného nadšence do úpravy vousů neměly chybět.

 

Kvalitní barber potřeby jsou nutností každého pánského holičství

Dokonalý sestřih z novodobého pánského holičství je již nezbytností pro každého moderního muže. Nemalé množství pánů tak pravidelně právě barber shopy navštěvují nebo o tom minimálně již delší dobu uvažují, jen ještě nenašli ten pravý barber shop pro ně. Pokud tedy právě ve vašem okolí pořádný barber shop chybí a vy plánujete tuto díru na trhu zaplnit a otevřít si své holičství, podívejte se na 7 tipů profesionálních barber pomůcek, bez kterých se vaše holičství neobejde.


1) Štětka na holení se stojánkem

Základní potřeba na úpravu vousů je štětka na holení s kvalitními přírodními štětinami, které slouží k míchání a nanášení holící pěny a zároveň dokáže masírovat tvář. Velmi praktický je také šikovný stojánek na holící štětku, který lze také přichytit na stěnu a štětka tak bude vždy po ruce.


2) Miska pro míchání pěny na holení

K štětce na holící pěnu je naprostou nezbytností také miska pro míchání holící pěny, která se nejčastěji vyrábí z gumy nebo porcelánu. Tato pomůcka je nejen velmi praktická, ale díky svému jednoduchému designu také velmi stylová.


3) Mýdlo na holení

Při tradičním holení břitvou je velmi důležitou pomůckou mýdlo na holení. Stačí namočit štětku na holení, díky které snadno vytvoříte luxusní pěnu, kterou nanesete na obličej a velmi vám ulehčí holení vousů. Díky šetrnému složení s výtažky z bambuckého másla zůstane pokožka po holení jemná a bez podráždění.


4) Oprašovač vlasů a vousů

Po každém sestřihu vlasů a úpravě vousů je obvyklé, že se na krk a obličej přilepí odstřižky. S oprašovačem již přilepené vlasy nebudou nikdy více problémem a díky štetinám je snadno oprášíte. Pro ještě lepší odlepení ostříhaných vlasů lze použít také pudr, který se plní přímo do oprašovacího štětce.


5) Rozprašovač s vodou po holení

Po konečné úpravě je vhodné vousy a tvář postříkat kvalitní vodou po holení, se kterou se každý muž, bude cítit ještě lépe. Na vodu či parfém je dobré použít rozprašovač, který má oproti normálním flakonům krásný design a snadno se používá díky blubu.


6) Brousící řemen na břitvy

Jelikož se ke klasickému holení používají břitvy, je potřeba je mít stále dokonale ostré, aby s nimi šlo dobře upravovat vousy a vlasy. Přesně pro tento účel jsou skvělým nástrojem brousící řemeny, které břitvu naostří svým kvalitním potahem z kůže.


7) Holičské pouzdro a kufr na barber potřeby

Na všechny vaše barber potřeby, které jsme vám zde doporučili, si určitě nezapomeňte pořídit také kvalitní pouzdro nebo kufr, kde je dostatek úložného místa a jsou velmi praktické také na cestování.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4