Směs pro točenou zmrzlinu bez lepku

Směs pro točenou zmrzlinu bez lepku ocení všichni, kteří si chtějí vychutnat čerstvě připravenou točenou zmrzlinu a z důvodu alergie či preference potřebují, aby neobsahovala lepek.

Směs pro točenou zmrzlinu bez lepku oceníte i v zimě

Zmrzlinu máme všichni rádi. Samozřejmě nejvíce si její lahodnou chuť a studené osvěžení užijeme v období léta, kdy nám je horko. Co když ale dostaneme na točenou zmrzlinu chuť v zimě? Možností, kde si ji dopřát, zdaleka není tolik. A právě v tu chvíli využijete směs pro točenou zmrzlinu. Točenou zmrzlinu si budete moci připravit kdykoli chcete, navíc máte mnohem větší kontrolu nad jejím složením a kvalitou.

Bez lepku, tuku a mléka

Kromě absence lepku se směs pro točenou zmrzlinu od firmy Adria Gold chlubí také tím, že neobsahuje tuk ani mléko. Točená zmrzlina připravená z této směsi tedy nepředstavuje zakázané ovoce pro vegany, celiaky ani lidi s intolerancí na laktózu. A když už jsme u ovoce, to tvoří více než 70 % celkové hmotnosti směsi!

Jakou příchuť si vyberete?

Zbývá vám odpovědět si na poslední otázku a ta se týká příchuti. Možností je celá řada, jde jen o vaši preferenci. Všechny druhy vás skvěle osvěží a dostanete s nimi do sebe i nějaké ty vitaminy. Mezi velmi oblíbené patří malina, černý rybíz a samozřejmě jahoda.

                                                       

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4